Haikyuu Sezonul 4 Episodul 19 Data lansării, Predicții, Urmăriți online

‘Haikyuu! To The Top ’Episode19 este difuzat pe 6 noiembrie 2020. Crunchyroll îl va transmite în flux.

Planul Sarukawa Tech High de a câștiga meciul prin epuizarea lui Kenma eșuează. Kenma refuză să renunțe și depune eforturi remarcabile de dragul coechipierilor săi. Nekoma High apare ca câștigător în meciul de mușcătură de unghii.

Între timp, meciul Inarizaki High vs. Karasuno High intră în al doilea set. Karasuno High se luptă să contracareze atacurile perfecte ale fraților Miya.

Pot Hinata și alții să câștige împotriva școlii veterane? Vă aducem cele mai recente actualizări ale episodului pentru acest anime.

Cuprins 1. Data lansării episodului 19 2. Speculația Epsode 19 I. Este Haikyuu! La vârf într-o pauză săptămâna aceasta? 3. Episodul 18 Recapitulare 4. Unde să urmăriți Haikyuu! 5. Despre Haikyuu

1. Data lansării episodului 19

Episodul 19 al anime-ului Haikyuu, intitulat „Ultimul provocator”, a fost lansat vineri, 06 noiembrie 2020.

machiaj profesional înainte și după

Crunchyroll va transmite în flux animeul.

2. Speculația Epsode 19

Episodul 19 va readuce accentul pe meciul Inarizaki High vs. Karasuno High. Rezumatul oficial dezvăluie că echipa Karasuno se confruntă cu dificultăți împotriva atacurilor perfecte ale lui Atsumu și Osamu.

Karasuno High | Sursa: Fandom

Pe măsură ce meciul intră în al doilea set, echipa Inarizaki îl vizează pe Nishinoya drept veriga slabă a Karasuno High.

Dacă Karasuno câștigă, se va confrunta cu Nekoma High în următorul meci. Cu toate acestea, deocamdată, Inarizaki High conduce cu 13-7 în setul secund. Episodul va arăta cum Karasuno revine din această situație.

lucruri interesante pe internet
CITIT: Cei mai puternici și mai calificați jucători din Haikyu !!

I. Este Haikyuu! La vârf într-o pauză săptămâna aceasta?

Nu, următorul episod din Haikyuu! To the Top va fi lansat conform programului său. Nu se anunță o astfel de întârziere.

3. Episodul 18 Recapitulare

Sarukawa Tech High este conștient de rezistența scăzută a lui Kenma și încearcă să o folosească împotriva echipei. Ei intenționează să-l epuizeze pe Kenma și să-l zdrobească pe Nekoma High. Ei chiar reușesc să o împingă pe Kenma la limita sa.

South Park prezice viitorul

Lucrurile se schimbă atunci când Kenma slab și leneș refuză și face eforturi remarcabile de dragul coechipierilor săi. De asemenea, și-a surprins colegii de echipă când a reușit să facă un salt pe o primire proastă.

Kenma îl captează pe Sarukawa Tech High prin tactica sa, folosindu-și planul împotriva lor, iar Nekoma High înscrie agresiv.

În cele din urmă, apărarea lui Sarukawa Tech High cade, iar Nekoma High câștigă meciul înțepător. Se descoperă că antrenorul lui Sarukawa a fost un fost student al antrenorului lui Nekoma.

Kenma înțelege acum ce înseamnă Yamamoto prin „curaj”. Spune că și-a depășit limitele de dragul prietenilor. Kuroo consideră că este neobișnuit să vadă pe cineva ca Kenma să considere pe cineva prieten.

Inarizaki High | Sursa: Fandom

Întreaga echipă este mulțumită de performanța lui Kenma și a câștigat respectul lui Yamamoto, care odată s-a îndoit de abilitățile sale.

Între timp, meciul Inarizaki High vs. Karasuno High intră în al doilea set, iar Inarizaki High conduce cu 13-7.

jocurile de cuvinte sunt cea mai înaltă formă de umor

Kenma, Tora și alții de la Nekoma High ajung acolo pentru a urmări meciul în desfășurare. Dacă Karasuno câștigă, se va confrunta cu Nekoma High în următorul meci.

4. Unde să urmăriți Haikyuu!

Urmăriți Haikyuu !! pe:

5. Despre Haikyuu

Haikyuu !! este o serie japoneză de manga scrisă și ilustrată de Haruichi Furudate. Publicarea sa în Shueisha’s Weekly Shonen Jump a început în februarie 2012 cu 42 de volume colectate de tankōbon lansate.

Hinata Shoyo este un băiat extrem de pasionat care dorește să urmeze pașii idolului său, „Micul uriaș” în domeniul voleiului.

Hotărârea lui Hinata este de neîntrerupt, întrucât se confruntă cu o înfrângere înfricoșătoare din mâna „Regelui Curții”, un geniu creator de minune Kageyama Tobio în școala medie. Visele lui Hinata iau roade când intră în liceu.

Se alătură echipei de volei în declin din Karasuno High și este îngrozit să găsească același Kageyama ca și colegul său de echipă. Povestea urmează renașterea Karasuno High și unitatea pe care o mențin pentru a-și deschide drumul către cetățeni